Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Když se chce, jde to...

6. července 2010, Rudolf Semanský

http://www.langerovaaneta.cz/Je velmi příjemné zjištění, že stejně tak jako se najdou jedinci, kteří bez rozpaků vyhazují po lese a při cestách pytle s odpadem a leckdy i daleko horší věci, najdou se i tací, kterým tento stav není lhostejný a rozhodnou se s tím něco dělat.

To "něco" se pro hezčí vzhled našich lesů rozhodla udělat koncem června zpěvačka Aneta Langerová se svým fanklubem a tak jedno horké sobotní dopoledne a odpoledne vyrazilo po dohodě s obecním úřadem Doubek a Mukařov do lesů podél cesty ze Žernovky do Doubku a z Mukařova do Babic cca 30 mladých lidí do lesa a veškerý nepořádek podél cest a v lese uklidili do pro ten účel obecními úřady dodaných velkoobjemových kontejnerů. I po odvezení prvního kontejneru zbyla u Babic ještě pořádná hromada již napytlovaného odpadu z lesů a příkopů.

I po odvezení prvního kontejneru zbyla u Babic ještě pořádná hromada již napytlovaného
odpadu z lesů a příkopů Ještě na začátku jejich akce jsem neváhal přijet všem zúčastněným v čele s Anetou na místo kde začínali s úklidem osobně poděkovat, ale trochu jsem podcenil rychlost, s jakou se zhostili svého úkolu...

Když jsem totiž asi kolem třetí odpoledne do lesa vezl kartony s pitím, už zde krom plného kontejneru a téměř stejného množství posbíraného odpadu nebylo ani živáčka ... :-)

Chtěl bych tedy alespoň touto cestou moc poděkovat Anetě Langerové a členům jejího fanklubu za spoustu práce, kterou zde odvedli a doufám, že čistý les nám vydrží co nejdéle

 
FotoRudolf Semanský, Mukařov
starosta obce Mukařov
člen o.s. Mukařov-sko

 

B
 
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 

B

Související články a odkazy:


 

 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz