Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Holky, já vám fandím!
Mateřské centrum Mukařov-sko

21. ledna 2011, Jana Šoupalová

Mateřské centrum Mukařov-skoDnes jsem si titulek vypůjčila z došlé pošty. Ta zpráva byla určena nám všem, co spolu děláme Mateřské centrum Mukařov-sko, a udělala mi velkou radost! Ale posílám tento fant dál a vzkazuji nyní všem maminkám: "HOLKY, JÁ VÁM FANDÍM!"

A v době kašlů a rým a chřipek a zápalů plic o to víc!!! Naše každodenní práce s vlastními ratolestmi byla co do náročnosti na psychiku vyhodnocena jako rovna práci letových dispečerů, máme snad jen tu výhodu, že děti milujeme o něco více, než dispečer letadla.

Mateřské centrum se snaží jak jen může(me) vám tuto trnitou cestu trochu zpestřit a ulehčit!

Každý den dopoledne mezi 10 a 11:30 můžete s ratolestmi a přítelkyněmi a s kým jen chcete zavítat do naší herny. Nabízíme tvořivé kroužky, pohybové aktivity různé povahy a pro různé věkové skupiny, vzdělávání i jen tak prostor na kus řeči. Právě nyní jsme pro vás připravily další novinku – JOGU PRO DĚTI – ukázková hodina 7.2. od 10.00!!!

A abychom se navzájem posousedsku ještě lépe poznávaly, jak dobře víte organizujeme i víkendové akce. Mikulášská besídka na začátku prosince se sešla s pozitivními ohlasy dětí, rodičů i čertů.

Na 6.3. připravujeme opět masopustní průvod, chystejte masky a otvírejte dveře, stavíme se i u vás! Samozřejmě bude i Vynášení Morany (10.4.). Jestli nevíte, o co jde, přijďte se podívat! Detaily ještě upřesníme!
 

Více na webu Mateřského centra - www.mcmukarovsko.estranky.cz 
 

P.S. – Možná na Mikulášské besídce došlo k záměně bot, pokud máte někdo doma zimní dívčí boty vel.28/29 zn. Tchibo se zbytky podpisu Adéla nebo Vlnař, my zase máme doma tytéž boty vel. 26/27, které nám nepatří a jsou malé ;-/ tel. 732 862 000

P.S. 2 – Velice se omlouvám pokud někdy přijdete do herny a očekávaný program se nekoná! Je to nemocemi (Jana je s dětmi doma v karanténě a ostatním se nemoci také nevyhýbají ...).
 

 
FotoIng. Jana Šoupalová - Mukařov
Mateřské centrum Mukařov-sko
 
 
 

 B
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 
 

B

Související články a dokumenty:


 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz