Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Pobouraná autobusová zastávka
Pomožte najít řidiče, který ji poboural

20. července 2008, Vítek Šoupal
* zelená část - doplněna 22.7.2008

Údržba prostranství okolo autobusových zastávek na Budech a dále k obchodnímu centru je opravdu tvrdým oříškem. Obecní zaměstnanci tam vyráží celkem pravidelně, ale na takovou nepořádnost by tam spíš musel být obecní dráb. Minulý týden se navíc řidiči autobusu podařilo poškodit jednu z autobusových zastávek. Obec však dodnes nezjistila, který z dopravců škodu napáchal.

V letních měsících se ROPID potýká s nedostatkem řidičů, a tak nasazuje na některé spoje také brigádníky. Jeden takový nemaje ještě v oku délku a šířku svého autobusu najel v půlce minulého týdne do stříšky autobusové zastávky na Budech směrem na Prahu a očesal několik tašek. Obecní úřad Dopravní podnik sice obratem zajistil opravu střechy, takže už nevypadá, jako by z ní nějací vandalové při nočním flámu "trhaly perníček".

Jak událost okomentoval starosta - Ruda Semanský na diskusním fóru: "... Po mém telefonátu na zmíněného dopravce jsem se dozvěděl, že zde jezdí tři dopravci - Polkost, Ropid a Connex a ani jeden z nich se k nehodě nemá - svědci chybí a tak opravu zajistili naši zaměstnanci aspoň taškami, které máme na skladě. Takže tímto prosím případné svědky, aby dali případně vědět, který to byl autobus ... resp. číslo spoje a čas/den - zde na diskusním fóru. Děkuji a taktéž doufám, že příště nenajede řidič třeba až dovnitř.

Foto Foto

Nezbývá než doufat, že šikovnost tohoto "letního" řidiče byla výjimkou a že to příště nehodí někam do škarpy...


 

FotoVít Šoupal
předseda o.s. Mukařov-sko
zastupitel obce Mukařov


 

B
 
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 

B

Související články a odkazy:

B

 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz