Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Sázení stromů v aleji

Adoptuj strom - stezka Mukařov-Žernovka16. dubna 2010,
Kateřina Čadilová a Vítek Šoupal

Vážení adoptivní rodičové stromu
u stezky Mukařov-Žernovka,

máme pro Vás novinky týkající se budování naší naučné stezky a aleje. Jak se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích, v budování stezky se již vydatně pokročilo. Z větší části je již hotov úsek v lese, začínají práce také na úseku "U tří kop", který bude následně osázen i Vaším stromem.

Vzhledem k tomu, že jaro pokročilo, bude potřeba ovocnou část aleje vysadit již tento víkend. Sejdeme se v sobotu 17. dubna v 10 hodin přímo na místě. Velké sázení listnáčů s balem je naplánováno na následující neděli, to je 25. dubna od 9:00 do 16:00 hodin.

Prosíme Vás o sdělení (odpovědí na email mukarov-sko@volny.cz), zda se osobně zúčastníte sázení stromů, či zda ho ponecháte na nás?

V případě, že si svůj strom budete chtít zasadit sami, budeme Vás v daném termínu čekat na místě s Vaším stromem. Doporučená výbava – zahradnické oblečení a obutí, sázecí nářadí výhodou (v omezené míře bude na místě k dispozici – krumpáč, rýč ...).

Sázení se bude konat i v případě deště. Pro motoristy doporučujeme zaparkovat na severním konci stezky u mlýnu Pataki na Žernovce.

Děkujeme za podporu, kterou projektu dáváte.

S pozdravem

Kateřina Čadilová a Vítek Šoupal
za projektový tým stezky – o.s. Mukařov-sko
 

B
 
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 

B

Související články a odkazy:


 

 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz