Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Střípky aneb stalo se o pouti

23. září 2006, Vítek Šoupal

Fotbalove dresyLetošní mukařovská pouť začala už na počátku srpna a malí a velcí si tak atrakce na charitní louce mohli užívat skoro 14 dní. Obzvláště plno bylo ve čtvrtek před samotnou poutí, kdy obecní úřad dohodl pro místní podvečerní slevu.

V průběhu pouti se konala již tradiční Chovatelská výstava v areálu u Obecního úřadu včetně bohaté tomboly. V sokolovně se po dvou letech opět uskutečnila výstava historických pohlednic a fotografií Mukařov-ska organizovaná naším stejnojemnným občanským sdružením. Zajímavé exponáty doplněné historickými mapami si přišlo prohlédnout přes 300 návštěvníků. Výtěžek ze vstupného následně putoval na nákup míčů žákovské přípravky TJ Sokol Mukařov.

Z takřka 2 desítek přihlášených do soutěže o Nejkrásnější zahrádku Mukařov-ska určila odborná porota za vítěze zahradu rodiny Čadilů na Žernovce, na 2. místě skončila zahrada pana Malého z Mukařova a 3. místo obsadila zahrada Charitního domu. První cenu, šek na nákup v hodnotě 6.000 korun, převzal pan Čadil z rukou jednatele firmy Werco pana Rudolfa Runštuka. Další ceny věnovali obchodní dům Flip a Obecní úřad Mukařov.

Vítek Šoupal, Mukařov
člen občanského sdružení Mukařov-sko
 

B
 
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 

B

Související články:


 

 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz