Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Zimní příprava fotbalistů - 2. díl

5. dubna 2010, Zdeněk Týce

Mimo běžné tréninkové dávky, o kterých jsem psal posledně, se družstva dospělých fotbalistů zúčastnila dvou zimních turnajů.

TJ Sokol MukařovHráči dříve narození pod hlavičkou Gardy Mukařov hráli během zimních měsíců (od prosince 2009 do března 2010) turnaj o pohár Antonína Panenky na novém umělém trávníku v Újezdě Praha 4. V turnaji startovalo 5 mužstev a celý se hrál dvoukolově. Garda Mukařov nakonec získala 12 bodů skončila třetí a odvezla si krásný pohár. Vítězem turnaje se stal domácí oddíl SK Újezd Praha 4 před Spartou Krč. Výsledky našeho mužstva:

 • Mukařov - Průhonice 3:1 a 3:1
 • Mukařov - Čipex 4:2 a 6:3
 • Mukařov - Krč 2:4 a 3:5
 • Mukařov - Újezd 2:3 a 2:4

Nejvíce zápasů sehráli hráči Březina, Vinš, Haluza, Pospíšil a Týce, ve dvou zápasech oblékl dres Mukařova bývalý reprezentant Československa, dlouholetý hráč Sparty Praha a nyní asistent trenéra Slavie Praha Petr „Béda“ Vrabec.

„A“ mužstvo dospělých hrálo během února a března 2010 již tradiční zimní turnaj na umělém trávníku v Kostelci nad Černými Lesy. Letos jsme hráli těžší skupinu A, ve které startovali převážně oddíly z I.B tříd. V konkurenci 8 týmů skončil Mukařov o horší skóre celkově 4 za mužstvy Sázavy, Sadské a Tuchorazi.

Dobré výsledky mužstva (hlavně vítězství nad AFK Pečky a Viktorií Radim) kazí vysoká porážka v úvodním zápase od mužstva Sadské a hlavně zranění tří hráčů (M. Pokorný zranění zad ze zápasu s Pečkami, P. Šlosárek natržený sval a P. Hrobař přetržený vaz v rameni ze zápasu s Tuchorazí), kteří nám budou chybět v začátku jarní sezony. Výsledky Mukařova:

 • Mukařov - AFK Sadská 1:7 (1:3)
 • Mukařov - TJ Smetanova Lhota 2:0 (0:0)
 • Mukařov - TJ Sázava 0:3 (0:2)
 • Mukařov - AFK Pečky 4:2 (2:0)
 • Mukařov - M. Stříbrná Skalice 3:0 (2:0)
 • Mukařov - FK Tuchoraz 0:0
 • Mukařov - V. Radim 4:2 (2:0)

Nejlepším střelcem našeho týmu byl Jakub Pospíšil a nejužitečnějším hráčem byl Matěj Lang.

Během zimní přestávky se základní kádr všech oddílů víceméně podařilo udržet. Z Mukařova odešel hráč Burcev do Chocerad a M. Drazdík do Louňovic. Naopak z Louňovic byl na hostování získán Z. Rychtář a z Milovic byl získán na roční hostování hráč P.Hrobař. Do družstva žáků byl získán z Hradištka hráč M.Vocetka a v jednání je z Mnichovic hráč Peška a z Junioru Praha hráč M. Třešňák.

Všem našim oddílům přejme do jarní sezony co nejvíc úspěchů a již žádná zranění.
 

 
FotoZdeněk Týce, Mukařov
starosta TJ Sokol Mukařov
 

B
 
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 

B

Související články:


 


 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz