Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Značky a vandalismus

26. října 2008, Vítek Šoupal

V sobotu ráno jsem vyrazil na otočku do Prahy. Už u Mototechny mi bylo něco divné, a když jsem dojel na Vojkov, bylo mi jasné, že jsou to značky podél silnice. Na straně směrem na Prahu byly skoro všechny pokácené do příkopu.

Značky a vandalismusZnačky a vandalismus
Značky a vandalismus
Zrovna nedávno jsem se s někým bavil o tom, kolik práce mají obecní zaměstnanci. Sice to tak nevypadá, ale jen úklid okolo školy, na zastávkách nebo nepořádek kolem obchodního centra jim zabere spoustu času. Do toho je tu pravidelné sekání - od jara do podzima. V pondělí pravidelný úklid kolem kontejnerů toho, co tam kdo odhodí. A to máte hned všechno za tři obce.

Takže tento týden jim k tomu přibude betonování značek po mladých opilcích z Kravína. Proč z Kravína? Protože stopa povalených značek vede celkem jasně ze Srbína až na Vojkov. Zřejmě to pro ně musela být ohromná zábava, když ještě cestou stihli poničit několik kiosků na elektřinu a poštovních schránek. V pondělí 27.10.2008 začala celou záležitost s ohledem na rozsah napáchaných škod vyšetřovat Policie ČR.

Škoda, že obec už nemá ani pravomoc určovat provozní dobu podobných zařízení. Možná by bylo na čase se zamyslet, jestli se nám tu ten Kravín vůbec vyplatí... ?

 
FotoVítek Šoupal, Mukařov
předseda občanského sdružení Mukařov-sko
 

B
 
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 

B

Související články:

  • 27.07. 2008 - Soutěž o nejkrásnější zahrádku Mukařov-ska
  • 27.04. 2008 - Den Země a sázení topolů
  • 14.01. 2007 - Máme rádi zvířata ... a psí výkaly

  •  

     
     počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz