Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Mateřské centrum v akci

31. března 2008, Katka Čadilová

Mateřské centrumAktivity MCM se utěšeně rozrůstají, a to především díky zájmu rodičů z Mukařovska a okolí. Pravidelný program nabízíme již třikrát v týdnu, mimořádné akce se snažíme realizovat jednou měsíčně.

V současné době připravujeme:
    • účast při organizování Dne Země (26.4.)
    • Den pro mámu (18. 5.)
    • kurzy angličtiny pro rodiče

Morana
Velmi nás potěšila účast na Vynášení Morany o Smrtné neděli (9. 3.). Sešli jsme se u družiny v Příčné ulici a průvodem se vydali k požární nádrži. Zde po krátkém vysvětlení pro děti byla Morana odstrojena a vhozena do ohně, který nám pomáhali hlídat mukařovští hasiči. Na 30 dětí se pak zapojilo do různých her nebo si nad ohněm opékalo vuřty. Zaprášilo se i po 120 doma pečených buchtách.

Zapojte se při Dni Země
Těšíme se, že se v podobně hojném počtu sejdeme i na Dni Země, kdy bychom rádi uklidili prostor v okolí požární nádrže, kde by měla brzy vzniknout naučná stezka, a doufáme, že zvládneme i vysadit dvě nové lípy u Sokolovny. Sraz je v sobotu 26. dubna v 10 hodin na hrázi rybníka v Mukařově, další informace budou zveřejněny na webových stránkách obce a MCM (www.mcmukarovsko.estranky.cz). Srdečně zveme nejen maminky, ale také tatínky a starší sourozence!

 
FotoKatka Čadilová
Mateřské centrum Mukařov-sko
 

 B
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 
 

B

Související články a dokumenty:


 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz