Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Mateřské centrum znovu v akci

20. září 2008, Jana Šoupalová

Mateřské centrumLetní siesta nám skončila a Mateřské centrum se hlásí znovu maminkám z Mukařova a okolí s novým programem.

Kromě cvičení pro menší i trošku větší batolata a pravidelné herny pro malé v družině a volné zábavy pro větší v tělocvičně mukařovské sokolovny, přicházíme s několika novinkami – kurzy masáží sice už proběhly i v repríze, ale můžeme je opakovat znovu a znovu dle zájmu, v říjnu bude mít premiéru Maminec - večerní klub maminek aneb „Při povídání nejen o vaření zaměstnejme i ruce“ a také se v rámci některých středečních dopolední v herně můžete zapojit do besedy na různá témata (pod záštitou odborníků).

Pravidelný program na říjen 2008 (od 29.9.) - pondělí 16-17 výtvarka s Kačkou v družině, úterý 16-17 cvičení pro chodící děti cca 1-2 roky v malém sále sokolovny a pohybové aktivity pro větší děti v tělocvičně ve stejnou dobu, středa 9.30-11 herna v družině, čtvrtek 10-11 cvičení pro děti 2-3 roky v malém sále sokolovny, čtvrtek 18.30-19.30 angličtina pro mírně pokročilé. Maminec zahajujeme 15.10. ve 20.00 v družině a dále bude každou první středu v měsíci. Program besed viz Kalendář akcí.

 
FotoJana Šoupalová
Mateřské centrum Mukařov-sko
 

 B
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 
 

B

Související články a dokumenty:


 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz