Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Hrajte si s vašimi dětmi s námi

24. ledna 2008, Jana Šoupalová

Mateřské centrumMateřské centrum Mukařov-sko připravuje od února další novinky ve svém programu. Poslední rozšíření nabídky od září 2008 se daří realizovat především díky intenzivnímu zapojení dalších maminek z Mukařova i Srbína do našeho realizačního týmu – další maminky jsou vítány.

Nyní tak k pravidelné pondělní výtvarce Kačky pro všechny věkové kategorie (družina od 16), úternímu cvičení pro chodící i běhající caparty (malý sál sokolovny rovněž od 16), středeční herně pro malé i velké (družina od 9.30, výtvarné potřeby k dispozici) a čtvrtečnímu cvičení s Kačkou či Dankou pro děti nad 2 roky (malý sál sokolovny od 10) přibudou lekce hudební školičky Yamaha i tanečky nejen pro holčičky a také cvičení aerobicu pro maminky, na které si mohou přivést děti s sebou.

Pro hudební školičku Yamaha i na tanečky již probíhají registrace (více na webu www.mcmukarovsko.estranky.cz). Cvičení pro maminky bude vždy v úterý od 16.00 hod. ve velkém sále sokolovny, Auerobik Vaisovápro děti v té době bude připravena zábava v malém sále.

Jednou měsíčně přislíbila spolupráci na cvičení pro maminky Veronika Vaisová. Děkujeme Veronice a těšíme se, jak si protáhneme společně tělo nejen na hodinách pod jejím vedením, ale i na těch ostatních, kdy nás k vysokým výkonům povede stálice Mateřského centra Alice.

A pokud se vám nechce zrovna cvičit, milé maminky, přijďte někdy na náš Maminec – setkávání maminek v družině, vždy třetí středu v měsíci od osmi hodin večer. Hlídání dětí pro jednou nechte na tatíncích a přijďte si popovídat a třeba i vyzkoušet nějaké (ne)tradiční tvořivé techniky.

Více na www.mcmukarovsko.estranky.cz
nebo na e-mailu mc-mukarov-sko@seznam.cz.
 

 
FotoJana Šoupalová
Mateřské centrum Mukařov-sko
 

 B
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 
 

B

Související články a dokumenty:


 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz