Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Mateřské centrum v Mukařově – jste pro?

24. července, Jana Šoupalová

AnketaNa internetu jsme se tentokrát v rámci pravidelné ankety zajímali, zda byste využívali Mateřské centrum. Do poloviny července hlasovalo 46 lidí a (A) 22% se chtělo podílet na činnosti centra, stejný počet se pak přikláněl buď k možnosti navštěvovat centrum (B) často nebo (C) pouze občas, pouze (D) 34% nemělo o činnost centra zájem.

Co dodat? Jen ve zkratce se omlouvám za diskriminaci tatínků, kteří se mi do zkráceného zadání ankety "nevměstnali". Pokud bude podobné centrum v Mukařově otevřeno, jistě budou vítány děti s jakýmkoli doprovodem, tedy tatínky a prarodiče nevyjímaje.

Tím průzkum zájmu o podobné zařízení v Mukařově nekončí. 46 lidí není průkazný vzorek a navíc nevím, zda se k internetu dostanou právě ti, kdo by centra využívali nejvíce. Pokud tedy vás toto téma zajímá, obraťte se na adresu redakce/sdružení (mukarov-sko@volny.cz).

Naše cíle nemusí být nijak skromné. Iniciativě se meze nekladou a pod záštitou občanského sdružení bychom mohli usilovat i o finanční podporu z různých dotačních zdrojů. Chce to jen dát se dohromady a přiložit ruku k dílu.

Těším se na Vaše podněty!

 
Jana Šoupalová
Mukařov-sko
 

 B
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 
 

B

Související články a dokumenty:


 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz