Slunko
Mukařov-skoMukařov, Srbín, ŽernovkaMukařov, Srbín, Žernovka
Občanské sdružení pro Mukařov, Srbín a ŽernovkuObčanské sdružení pro Mukařov, Srbín a Žernovku
MukařovSrbínŽernovkaŽernovkaKostel

Články ..^

Zimní Mateřské centrum + Mikuláš

13. prosince 2009, Kateřina Čadilová

Mateřské centrumVěřte nebo ne, mukařovské mateřské centrum oslavilo na přelomu října a listopadu 2 roky své existence a pomalu, ale jistě, se stává institucí s prakticky každodenním provozem a pestrým programem pro všechny děti a jejich rodiče tč. na rodičovské dovolené.

I když v mateřském centru počítáme čas jako ve škole od září do června, blížící se Vánoce svádí k bilancování a je hezké poděkovat těm, kdo mají na současné podobě programu mateřského centra největší díl zásluh – Dance Gaždové, která vede stále oblíbenější cvičení rodičů s dětmi, Heleně Vlnařové za pondělní výtvarku, i Andree Witney za hravou angličtinu pro děti i rodiče.

Letošní rok byl trochu chudší na granty a dotace, máme radost ze sponzorských darů i možnosti využívat vedle herny částečně i jednu třídu družiny a doufáme, že se nám povede více využít i prostor v sokolovně.

Nejbližší akcí právě v sokolovně je divadelní představení pro mrňata - Perníková chaloupka v podání Českého loutkového divadla Praha (už v úterý 1. prosince v 16 hodin) a na mikulášské besídce (už v pátek 4. prosince, také po 16. hodině).

Mikuláš zavítá do mateřského centra v pátek 4. prosince. Než přijde Mikuláš, chystáme pro něj malé vystoupení, kde se pochlubíme, co jsme se v jednotlivých kroužcích od letošního září naučili.

(Fotografie z letošní Mikulášské již doplněny pod článek)

Program mateřského centra je dál celkem nabitý – přijďte mezi nás na výtvarnou dílnu pro děti a rodiče, hernu s angličtinou, tanečky, hudební školku YAMAHA, pravidelné mamince, besedy a přednášky… Další informace najdete na našich webových stránkách: www.mcmukarovsko.estranky.cz nebo na e-mailu mc-mukarov-sko@seznam.cz.
 Fotografie z Mikuláše 2009 - ZDE

 
FotoKatka Čadilová
Mateřské centrum Mukařov-sko
 

 B
Zapojte se do DISKUSE - ZDE ..^
 
 

B

Související články a dokumenty:


 
 počítadlo M u k a ř o v - s k o   2005-9 (c)   -   mukarov-sko@volny.cz